«Стратимо його і вб'ємо». Нідерландські фанати засипали російського суддю погрозами після поразки своєї збірної на Євро-2020

28 червня 2021, 14:05

Вболівальники збірної Нідерландів засипали погрозами російського суддю Сергія Карасьова, який працював на програному їхньою командою матчі із Чехією на Євро-2020.

Дивитися трансляцію іншого матчу 1/8 фіналу Євро-2020 Хорватія — Іспанія можна тут

На початку другого тайму арбітр за рахунку 0:0 за допомогою VAR вилучив з поля захисника «помаранчевих» Матейса де Лігта. Чехи скористалися чисельною перевагою, двічі забивши у ворота нідерландців, і вийшли до чвертьфіналу турніру.

Це рішення Карасьова і стало причиною нападок на нього з боку фанатів «помаранчевих». Ось що вони писали в соцмережах:

«УЄФА і Карасьов — мафія».

«УЄФА, ви продали матч Нідерланди — Чехія, призначивши Сергія Карасьова. Схоже, ви ненавидите футбол».

«Російський арбітр Карасьов упереджений. Це великий дружок Чехії».

«Давайте внесемо Карасьова до списку санкцій».

«ФІФА, ніколи не пускайте Сергія Карасьова до Нідерландів. Ми стратимо його. Вб'ємо його. Обіцяю».

«Карасьов, твої руки у крові».

isport.ua

В іншому матчі напередодні збірна Бельгії виграла у команди Португалії з рахунком 1:0.

Редактор: Євген Нещерет