Карпати покинули останнє місце чемпіонату України з футболу

21 лютого 2018, 19:32

Карпати перемогли донецький Олімпік в дограванні матчу 18-го туру чемпіонату України з футболу

У грудні ця гра була перервана після першого тайму за рахунку 1:1 через снігопад, тому командам потрібно було провести тільки другу половину зустрічі.

Зі зрозумілих причин команди не змогли вийти на поле в тих же складах, що і в грудні, сумарно на полі з'явилися 10 нових гравців. Карпати краще провели ці 45 хвилин зустрічі і забили переможний гол незадовго після виходу на поле - Карраскаль пробив з кута штрафного майданчика, а Кичак не зміг парирувати не найскладніший удар.

Кінцівку матчу Олімпік догравав у меншості через вилучення Очігави і не зміг претендувати на порятунок гри.

2:1 - Карпати набрали три очки і покинули останнє місце турнірної таблиці Прем'єр-ліги. Олімпік не виграє вже протягом восьми офіційних матчів.

Карпати - Олімпік 2: 1
Голи: Мякушко, 42, Карраскаль, 56 - Кравченко, 45+3

Карпати (другий тайм): Підківка - Мірошниченко, Нестеров, Лобай, Гуцуляк - Вербний, Ді Франко - Швед, Карраскаль, Мякушко - Акулінін.

Олімпік (другий тайм): Кичак - Парцванія, Еммерсон (Немчанінов, 61), Кулинич, Очігава - Цимбалюк, Вакуленко - Г. Пасіч, Леонідас (Щедрий, 71), Кисіль - Біленький

Попередження: Цимбалюк, Кисіль, Очігава, Біленький

Вилучення: Очігава, 80

Турнірне становище

Таблиця офіційного сайту УЄФА

Нагадаємо, в першому турі після зимової перерви Карпати на своєму полі програли Зорі, а Олімпік на виїзді поступився Динамо.