Карпати програли Десні, Маріуполь піднявся у чемпіонську групу. Результати матчів чемпіонату України - відео

24 листопада 2018, 16:22

У суботу, 24 листопада, відбулись два матчі 16 туру української Прем'єр-ліги.

Львівські Карпати вдома поступилися чернігівській Десні 0:2. Обидва м'ячі у ворота "зелено-білих" влетіли ще у першому таймі. Спочатку Фаворов потужним ударом у дев'ятку воріт відкрив рахунок, а під завісу першого тайму Старенький вдало зіграв на добиванні і подвоїв перевагу.

Надія Карпат повністю розтанула на 51-ій хвилині матчу, коли Бандура отримав червону картку та залишив свою команду в меншості. Карпати до кінця матчу так і не зуміли розпечатати ворота Десни.

Маріуполь з мінімальним рахунком 1:0 здолав полтавську Ворсклу. Після "сухого" першого тайму на 58-ій хвилині рахунок у матчі відкрив Зубков, який звільнився від захисників та точно пробив у дальній кут. Гол Зубкова виявився єдиним і приніс перемогу Маріуполю, який в підсумку піднявся у верхню шістку.

Карпати - Десна - 0:2

Голи: Філіппов, 27, Старенький, 43

Карпати: Шевченко - Лебеденко, Мірошниченко, Гуйє, Бородай - Кльоц, Ербес (Мехреміч, 54) - Швед (Мендес, 69), Мякушко - Понде, Гуцуляк (Ді Франко, 65)

Десна: Паст - Д. Фаворов, Імереков, Братков, Мостовий - Старенький (Банасевіч, 82), Огиря, А. Фаворов, Картушов - Філіппов (Хльобас, 75), Безбородько (Якимів, 90+2)

Попередження: Бородай, Мендес - Огиря

Вилучення: Бородай, 51

Маріуполь - Ворскла - 1:0

Голи: Зубков, 57

Маріуполь: Гальчук - Полегенько, Чоботенко, Яворський, Демірі - Мишнєв, Піхальонок (Білий, 85), Ігнатенко - Вакула (Горбунов, 90+4), Борячук (Чурко, 79), Зубков

Ворскла: Шуст - Пердута, Чеснаков, Чижов (Даллку, 55), Сапай (Сергійчук, 82) - Шарпар, Саків, Скляр - Кулач, Коломоєць, Артур (Ребенок, 46)

Попередження: Вакула, Ігнатенко, Демірі, Яворський - Ребенок, Скляр, Шарпар

Огляд першого тайму

Огляд другого тайму

Таблиця сайту УПЛ

У стартовому матчі 16 туру українського Прем'єр-ліги Шахтар несподівано втратив очки в матчі зі Львовом (0:0).