Карпати вирвали перемогу в матчі з Дніпром. Результати ігор чемпіонату України

14 травня 2017, 21:42
Відбулися матчі неділі в 29-му турі чемпіонату України

Дніпро на своєму полі не втримав перевагу у два голи в матчі з Карпатами. Львів'яни тричі забили господарям поля за вісім хвилин і здобули важливу для себе перемогу, яка покращила шанси команди у боротьбі за виживання.

Дніпро — Карпати 2:3
Голи: Кочергін, 47, Довбик, 54 — Ксьонз, 65, Нестеров, 70, Грисьо, 74

Дніпро: Лунін — Адамюк, Чеберячко (Кожушко, 86), Лопиренок, Польовий — Кочергін, Чеберко (Когут, 71), Луньов, Влад — Довбик (Баланюк, 75), Вакулко

Карпати: Боровик — Мірошниченко, Нестеров, Лобай, Матвієнко — Ксьонз, Вербний, Голодюк (Чачуа, 58), Гуцуляк (Грисьо, 58) — Худоб'як (Клец, 84), Гладкий

Попередження: Луньов, Вакулко, Адамюк — Грисьо, Гладкий, Вербний

Ворскла зіграла внічию з Зіркою — 1:1. Гості відігралися на 73-й хвилині стараннями Ігоря Загальського.

Ворскла — Зірка 1:1
Голи: Хльобас, 31 — Загальський, 73

Ворскла: Шуст — Ребенок, Даллку, Чижов, Сапай — Ткачук (Загорулько, 78), Чеснаков — Мякушко (Саків, 80), Шарпар, Одарюк (Кунєв, 68) — Хльобас

Зірка: Паст — Перейра, Кучеренко, Фатєєв — Полегенько (Щедрий, 59), Загальський, Дришлюк (Акименко, 70), Драченко, Збунь (Попов, 84) — Есеола, Сітало

Попередження: Чижов, Чеснаков, Мякушко — Перейра, Дришлюк