Карпати здобули другу перемогу поспіль і обігнали відразу трьох конкурентів. Результати матчів чемпіонату України - відео

3 листопада 2018, 21:45

У суботу, 3 листопада, відбулися три матчі 14-го туру чемпіонату України з футболу.

У першому матчі ігрового дня Маріуполь на своєму полі обіграв аутсайдера турніру - Арсенал-Київ. Результат матчу вирішив лише один забитий м'яч, який азовці організували в заключному відрізку матчу. На 81-й хвилині Вакула прибрав на замаху суперника та ударом з гострого кута переграв Сітало.

Завдяки цій перемозі Маріуполь закріпився на п'ятому місці в турнірній таблиці Прем'єр-ліги, Арсенал продовжує йти останнім.

Маріуполь - Арсенал-Київ 1:0
Гол: Вакула, 81

Маріуполь: Гальчук - Тищенко, Чоботенко, Яворський, Демірі (Кірюханцев, 90) - Федорчук (Ігнатенко, 61), Пихальонок - Чурко (Зубков, 61), Мишньов, Вакула - Борячук

Арсенал-Київ: Сітало - Насонов, Сагуткін, Акакпо, Дубінчак - Домбровський, Вакулко - Лола, Фещук, Ермаченко (Семенюк, 46) - Акулінін

Попередження: Федорчук - Дубінчак, Лола, Ермаченко

У матчі, який закривав ігровий день, Карпати здолали Олімпік. Львів'яни забили по голу в кожному з таймів. До перерви рахунок відкрив Крістіан Понде, а в другій половині зустрічі перевагу "біло-зелених" зміцнив точним ударом з пенальті Мар'ян Швед.

Олімпік знайшов в собі сили відіграти один м'яч у компенсований час завдяки голу Євгена Пасіча, але зрівняти рахунок донецький клуб не встиг.

Для Карпат ця перемога стала другою поспіль у чемпіонаті України. Львів'яни набрали 16 очок, обійшли відразу трьох суперників і впритул наблизилися до верхньої шістки турнірної таблиці Прем'єр-ліги. Олімпік через цю поразку опустився на десяте місце.

Олімпік - Карпати 1:2
Голи: Є.Пасіч, 90+2 - Понде, 5, Швед, 74 (з пенальті)

Олімпік: Махновський - Є.Пасіч, Гришко, Цимбалюк, Вакуленко - Гай, Ксьонз - Політило, Сондей (Шиндер, 46), Тейшейра (Немчанінов, 83) - Білоног (Балашов, 60).

Карпати: Шевченко - Лебеденко, Мірошниченко, Ковтун, Бородай - Кльоц, Ербес - Швед, Карраскаль (Мякушко, 82) - Понде (Федецький, 90), Гуцуляк (Ді Франко, 69).

Попередження: Політило, Вакуленко, Шиндер, Махновський - Карраскаль, Понде, Ковтун, Шевченко, Ербес.

Нагадаємо, в третьому матчі суботнього ігрового дня донецький Шахтар обіграв київське Динамо в рамках 14-го туру чемпіонату України з футболу з рахунком 2:1.