Карпати згадали про перемоги, Олімпік вийшов на третє місце. Результати матчів української Прем'єр-ліги

21 жовтня 2017, 22:33
Трьома матчами розпочався 13-й тур головного футбольного дивізіону України

Карпати перервали свою безвиграшну серію, яка склала вісім матчів. Львівській команді вдалося перемогти на виїзді Ворсклу, яка до звітного туру займала третю позицію. Рахунок 0:0 тримався до 83-ї хвилини, коли Сергій Мякушко ударом зі штрафного приніс довгоочікувану перемогу своєму колективу.

Цією невдачею полтавського клубу скористався Олімпік. У дуелі з Олександрією донецька команда також із мінімальним рахунком була сильніше. Автором єдиного гола став Тарас Качараба, який на останній хвилині забив у власні ворота.

В ще одному матчі дня Олександрія та Верес розійшлися миром - 1:1.

Таблиця сайту УЄФА Фото:

Раніше головний лікар Динамо Леонід Миронов заявив, що півзахисник команди Сергій Сидорчук не зіграє в матчі Прем'єр-ліги проти Шахтаря 22 жовтня, тоді як вірогідність участі оборонця Домагоя Віди 50 на 50.