Карпати знову не перемогли, Ворскла врятувала нічию. Результати матчів чемпіонату України

24 вересня 2017, 21:37
У неділю, 24 вересня, чотирма матчами завершився десятий тур чемпіонату України з футболу

У першому матчі ігрового дня Сталь і Олімпік розписали нічию. Рахунок в матчі в першому таймі відкрили господарі: Кузик навісив з кутового, а Месхі вдало зіграв головою.

Олімпік відігрався у другому таймі - Біленький розстріляв порожні ворота після передачі Мохи.

1:1 - Сталь перервала семиматчеву серію поразок, але все одно залишилася без головного тренера.

Сталь - Олімпік 1:1

Голи: Месхі, 23 - Біленький, 60

Сталь: Пеньков - Тимчик, Грачов, Даніелян, Ткачук - Месхі, Якимів - Книш (Гор Малакян, 55), Мисик (Малакян, 55), Кузик - Обрадович (Хоцяновський, 82)

Олімпік: Махарадзе - Шестаков, Шабанов, Емерсон, Федорів - Богданов, Брікнер (Очігава, 46) - Сондей (Хомутов, 65), Моха, Поступаленко (Мігунов, 46) - Біленький.

Попередження: Якимів, Месхі, Хоцяновський, Тимчик - Брікнер, Очігава

Маріуполь після зміни на тренерському містку врятував нічию в матчі проти Олександрії. Команда Володимира Шарана вийшла вперед у першому таймі завдяки голу Василя Грицука, але за чотири хвилини до кінця основного часу матчу рахунок на табло вирівняв Сергій Яворський.

Маріуполь - Олександрія 1:1

Голи: Яворський, 86 - Грицук, 28

Маріуполь: Худжамов - Насонов, Яворський, Вакуленко, Тищенко - Танковський, Віценець (Тотовицький, 50) - Кожанов (Кисіль, 75), Мишньов, Болбат (Борячук, 69) - Фомін

Олександрія: Леванідов - Пашаєв, Гітченко, Бондаренко, Бацула - Запорожан, Банада - Старенький (Цуріков, 59), Грицук (Каленчук, 67), Полярус (Пономар, 76) - Сітало

Попередження: Болбат, Танковський, Кисіль - Полярус, Запорожан, Леванідов

Карпати після вильоту з Кубка України від Прикарпаття не змогли реабілітуватися у грі чемпіонату. У грі проти Чорноморця Олександр Гладкий відкрив рахунок вже на шостій хвилині матчу з пенальті, одесити відігралися ще у першому таймі завдяки голу Хобленка.

Чорноморець продовжує замикати турнірну таблицю Прем'єр-ліги, Карпати залишилися на десятій позиції.

Карпати - Чорноморець 1:1

Голи: Гладкий, 6 (з пенальті) - Хобленко, 30

Карпати: Мисак - Ксьонз, Лобай, Нестеров, Перейра (Кортеджано, 46) - Голодюк, Худоб'як - Гуцуляк (Мемешев, 69), Ді Франко (Акулінін, 88), Мякушко - Гладкий

Чорноморець: Гутор - Зубейко, Жуніч, Ваг, Люлька (Татарков, 67) - Мартиненко, Алассан - Васін, Політило, Бамба (Оріховський, 59) - Хобленко (Третьяков, 84)

Попередження: Мякушко, Нестеров, Мемешев, Ксьонз - Васін, Алассан, Люлька, Ваг, Зубейко

Останній матч ігрового дня Прем'єр-ліги завершився з тим же рахунком, що і три попередні. Ворскла врятувала нічию в домашньому поєдинку проти Зорі на останніх хвилинах і залишилася на третій позиції в турнірній таблиці.

Ворскла - Зоря 1:1

Голи: Коломоєць, 89 - Опанасенко, 44

Ворскла: Ткаченко - Пердута, Чижов, Даллку, Матвієнко - Скляр (Кулач, 76), Чеснаков - Кадімян (Одарюк, 86), Шарпар, Ребенок - Коломоєць

Зоря: Лунін - Опанасенко, Сваток, Гордієнко (Сілас, 71), Сухоцький - Харатін, Гречишкін, Бабенко - Караваєв, Лунін, Громов (Майборода, 83)

Попередження: Чижов, Даллку, Кулач - Бабенко

Турнірне становище

Таблиця офіційного сайту УЄФА

.png_187
.png_187 Фото:

Нагадаємо, напередодні в стартових матчах десятого туру Прем'єр-ліги Шахтар на виїзді обіграв Зірку, а Динамо на своєму полі не змогло здолати Верес.