Карпати розгромили Ворсклу в стартовому матчі другої частини української Прем'єр-ліги - відео

2 квітня 2019, 21:23

У стартовому поєдинку 23-го туру української Прем'єр-ліги, який відкрив другу частину сезону, Карпати на своєму полі з рахунком 4:0 розгромили Ворсклу.

Господарі забили на 26-й хвилині, коли взяттям воріт відзначився Крістіан Понде після передачі від Мар'яна Шведа.

Через 13 оборотів секундної стрілки львівська команда подвоїла свою перевагу, коли забитим м'ячем відзначився автор першого гола.

Під кінець години гри з гаком Швед оформив дубль, використавши пас із глибини поля, а ще через вісім хвилин Карім Йода ударом з пенальті встановив остаточний результат.

Тим самим Карпати набрали перші три очки в новій частині сезону, яку клуб проводить у другій шістці Прем'єр-ліги.

Карпати - Ворскла 4:0
Голи: Понде, 26, Швед, 39, 62, Йода, 70 (з пенальті)

Минулого тижня легендарний у минулому півзахисник київського Динамо Віталій Косовський став виконуючим обов'язки наставника полтавської Ворскли.