Каштру прокоментував виліт Шахтаря з Кубка України

31 жовтня 2019, 04:11

Головний тренер донецького Шахтаря Луїш Каштру поспілкувався з журналістами після вильоту з Кубка України.

Про це повідомляє офіційний сайт ФК Шахтар.

Зокрема, тренер розповів про тактичні побудови команди під час матчу.

«Коноплянка перейшов не в центр, а направо, Марлос став грати десятку. Гра вимагала динаміки Тайсона з Ісмаїлі. Коноплянка зліва трохи займав зону Ісмаїлі. Тайсон більше забігав у середину між лініями, що дозволяло Ісме відповідати за фланг.

Зміна було зроблена для того, щоб Марлос був на позиції десятки. з того моменту, як він взявся виконувати це завдання, наша гра покращилася. Був простір між лініями оборони і півзахисту, і Тайсон із великою мобільністю відмінно займав цю зону. Ми дуже погано почали матч. У нас були важкі 15 хвилин, де ми дійсно погано грали.

Після пропущеного гола через кілька хвилин все трохи покращилося. Ми вирішили поміняти тактику, внести цю зміну, й після неї гра стала більш вдалою. Це саме через динаміку Тайсона і Ісмаїлі на лівому фланзі, плюс Марлос відмінно відповідав за простір між лініями оборони і півзахисту Динамо.

Це додало варіативності нашій грі. Правша Коноплянка діяв на правому фланзі, що дозволяло Тайсону дати більше мобільності зліва", — заявив Каштру.

Також він зазначив фізичний стан Марлоса, Коноплянки та Кривцова.

«Зараз потрібно оцінити ситуацію. У Кривцова м’язова травма — так ми думаємо зараз. По Коноплянці і Марлосу так само. Це зрозуміло: в щільному календарі, при великій кількості матчів, такі складнощі трапляються.

Постараємося відновити їх хай не до наступної гри, але принаймні до Ліги чемпіонів", — заявив тренер.

Нагадаємо, в матчі 1/8 фіналу Кубка України Динамо на своєму полі з рахунком 2:1 обіграло Шахтар і вийшло в наступний раунд.