Україна сенсаційно не змогла перемогти Казахстан і ускладнила свої шанси вийти на ЧС-2022

1 вересня 2021, 18:56

Збірна України сенсаційно не змогла перемогти на виїзді Казахстан в матчі 4-го туру кваліфікації на чемпіонат світу 2022 року, зігравши 2:2.

Гості відкрили рахунок вже на 2-й хвилині, коли неймовірний удар вдався Яремчуку — з-за штрафного майданчику він класно перекинув воротаря господарів.

На цьому синьо-жовті не заспокоїлися і могли забити другий м’яч на 16-му оберті секундної стрілки, але після удару Соболя Казахстан врятувала стійка.

На 25-й хвилині господарів ще двічі виручав каркас воріт: спершу в стійку влучив Ярмоленко, після чого в поперечину — Сидорчук.

Під кінець години гри з гаком два вірних моменти, щоб забити, втратили Матвієнко і Соболь, які виходили на побачення з воротарем суперника, але програли йому дуель.

Слідом за цим Казахстан ледь не зрівняв рахунок, але все ж домігся свого на 75-й хвилині, коли Валіулліну дозволили прийняти м’яч в штрафному і пробити Пятова.

Україна спробувала вирвати перемогу в кінцівці матчу, і, здавалося, досягла свого завдяки голу Сіканf, але Валіуллін в наступній атаці шокував гостей своїм другим голом.

Казахстан — Україна 2:2

Голи: Валіуллін, 74, 90+6 — Яремчук, 2, Сікан, 90+3

Казахстан: Покатілов — Бистров, Марочкін, Логвиненко, Малий, Валіуллін — Тагиберген (Оразов, 90), Куат (Вороговський, 84), Васильєв (Жуков, 90) — Нургалієв (Зайнутдінов, 61), Шушеначев (Аімбетов, 60)

Україна: Пятов — Караваєв, Забарний, Матвієнко, Миколенко, Соболь (Сікан, 83) — Сидорчук (Шапаренко, 76), Зінченко — Ярмоленко, Буяльський — Яремчук (Циганков, 58)

Попереджені: Васильєв, Покатілов — Миколенко, Зінченко