Хет-трик Мессі приніс перемогу Барселоні, Інтер драматично виграв у Тоттенхема в Лізі чемпіонів - відео

18 вересня 2018, 22:14

У першому турі групи B Ліги чемпіонів Барселона на своєму полі завдяки трьом голам від Ліонеля Мессі з рахунком 4:0 розгромила ПСВ, а Інтер здобув вольову перемогу над Тоттенхемом з результатом 2:1.

Каталонський клуб не зумів забити в перші півгодини гри, але потім команда вийшла вперед після ефектного удару аргентинського нападника зі штрафного.

Рахунок не змінювався до 73-й хвилини, коли його дальнім ударом подвоїв Усман Дембеле. Після цього Мессі ще двічі влучив у ціль, скориставшись передачами Івана Ракитича та Луїса Суареса.

Барселона - ПСВ 4:0
Голи: Мессі, 31, 77, 87, Дембеле, 73

Барселона: тер Штеген - Роберто, Умтіті, Піке, Альба - Ракітіч, Бускетс, Коутіньо (Ленгле, 81) - Мессі, Суарес, Дембеле (Артур, 83)

ПСВ: Зут - Думфріс, Швааб, Вергівер (Ізімат-Мірен, 67), Анхеліньо - Росаріо (Гутьєррес, 82), Перейро, Хендрікс - Бергвейн (Мален, 78), Л. де Йонг, Лосано

Попереджені: Умтіті - Вергівер, де Йонг

На 79-й хвилині вилучений Умтіті (друге попередження).

У паралельному поєдинку Інтер і Тоттенхем не змогли відзначитися голами в першому таймі, і все найцікавіше відбулося в другій половині матчу.

На 53-й хвилині Крістіан Еріксен вивів гостей вперед завдяки рикошету від захисника, але за п'ять повних обертів секундної стрілки до кінця основного часу Мауро Ікарді видовищним ударом з льоту відновив рівновагу. У доданий арбітром час Матіас Весіно після скидки партнера приніс італійському клубу три очки.

Інтер - Тоттенхем 2:1
Голи: Ікарді, 85, Весіно, 90+2 - Еріксен, 53

Інтер: Хандановіч - де Врей, Шкріняр, Міранда, Асамоа - Весіно, Брозовіч - Політано (Кейта, 72), Наінгголан (Валеро, 89), Перішич (Кандрева, 64) - Ікарді

Тоттенхем: Ворм - Ор'є, Вертонген, Санчес, Девіс - Дайер, Дембеле - Ламела (Вінкс, 72), Еріксен, Сон (Лукас Моура, 64) - Кейн (Роуз, 89)

Попереджені: Шкріняр, Перішич - Санчес, Вертонген, Ворм

Тим самим після першого туру Барселона лідирує в групі B, яка за різницею м'ячів випереджає Інтер. На третьому місці Тоттенхем, на четвертому - ПСВ.