Гоффенгайм - Шахтар: відео голів та огляд матчу

28 листопада 2018, 00:46

Шахтар у гостьовому поєдинку п'ятого туру групового раунду Ліги чемпіонів переміг на виїзді німецький Гоффенгайм із результатом 3:2.

На 13-й хвилині чемпіон України відкрив рахунок завдяки точному удару Ісмаїлі, який використав вихід один на один із воротарем суперника.

Через дві хвилини свій вихід тет-а-тет із голкіпером опонентів реалізував Тайсон.

Але господарі майже відразу скоротили відставання в рахунку завдяки точному удару Андрєя Крамаріча, тоді як в кінці першого тайму відновили рівновагу після голу Стівена Цубера.

Під кінець години гри Гоффенгайм залишився в меншості через вилучення Адама Салаї, чим скористався Шахтар, вирвавши перемогу в доданий час, коли знову відзначився Тайсон.

Гоффенгайм - Шахтар. Відео голів і огляд матчу

У п'ятому турі групового раунду Ліги чемпіонів Шахтар з рахунком 3:2 в кінцівці матчу переграв на виїзді німецький Гоффенгайм.