Клуб Коноплянки, Краснодар і Манчестер Юнайтед вийшли в 1/8 фіналу Ліги Європи

22 лютого 2017, 21:21
22 лютого відбулися перші матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи, за підсумками яких німецький Шальке, англійський Манчестер Юнайтед і російський Краснодар стали першими учасниками 1/8 фіналу турніру

Манчестер Юнайтед після домашнього розгрому Сент-Етьєна розібрався з французьким колективом і на виїзді. Єдиний гол у матчі на свій рахунок записав Генріх Мхітарян. У другому таймі після видалення Байллі Манчестер Юнайтед залишився вдесятьох, але зрівняти рахунок суперникам не дозволив.

Сент-Етьєнн – Манчестер Юнайтед 0:1 (перший матч - 0:3)

Гол: Мхітарян, 16

Сент-Етьєн: Рюффье — Малькюі, Теофіл-Катрін, Перрен, Ф. Погба – Верету (Лемуан, 68), Пажо — Амума, Сівбі (Жоржиньо, 53), Монне-Паке – Беріч (Ру, 59)

Манчестер Юнайтед: Ромеро — Янг, Байллі, Смоллінг, Блінд — П. Погба, Каррік (Швайнштайгер, 62) – Мхітарян (Решфорд, 25), Мата (Рохо, 64), Феллаїні – Ібрагімовіч

Попередження: Малькюі — Байллі

Вилучення: Байллі, 63

Німецький Шальке після виїзної перемоги над ПАОКом з рахунком 3:0 легко довів справу до загального успіху в домашній зустрічі, зігравши внічию 1:1. Протягом двох хвилин команди обмінялися голами - спочатку Шопф вивів гельзенкірхенців вперед, а потім грецький колектив зрівняв цифри на табло завдяки автоголу Настасіча.

Шальке – ПАОК 1:1 (перший матч - 3:0)

Голи: Шопф, 23 – Настасіч, 25 (автогол)

Шальке: Ферманн - Хеведес, Налдо (Бадштубер, 72), Колашинац, Настасіч - Майєр, Шопф, Гайс, Бенталеб (Керер, 84), Шупо-Мотінг (Горетцка, 56) - Хунтелар

ПАОК: Глікос - Малезас, Пунгурас, Кіциу, Креспо, Уарда (Бісесвар, 69) - Шахов, Містакідіс (Педро Енріке, 63), Цимирот, Джалма (Пелкас, 78) - Кулуріс

Попередження: Горетцка, Гайс

Краснодар зумів втримати перевагу, зароблену в домашньому матчі, у виїзній зустрічі проти Фенербахче. Вже на 7-й хвилині Смолов вивів російський колектив вперед, стамбульці зуміли відповісти лише голом Соузи. Туркам треба було забивати ще як мінімум двічі, але зробити це вони не змогли.

Фенербахче - Краснодар 1:1 (перший матч - 0:1)

Голи: Соуза, 41 - Смолов, 7

Фенербахче: Демірел (Фабіано, 71) - Кейбаши, Шкртел, Кьяєр, Озбайракли (Шен, 71) - Соуза, Потук, Топал - Соу (Фернандао, 71), Ван Персі, Ленс

Краснодар: Крицюк - Рамірес, Гранквіст, Налдо, Калєшин - Подберьозкін (Перейра, 79), Каборе, Газінський - Клаессон, Смолов, Вандерсон (Лаборде, 64)

Попередження: Кейбаши, Соуза, Ленс, Соу - Газінський, Калешин, Каборе, Перейра

Зазначимо, що ще 13 матчів 1/16 фіналу Ліги Європи відбудуться завтра, 23 лютого.

Нагадаємо, напередодні у перших матчах 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Манчестер Сіті обіграв Монако з рахунком 5:3, а Атлетіко на виїзді виявився сильнішим Байєра 4:2.