Клуб Коноплянки зазнав третьої поразки поспіль. Результати матчів чемпіонату Німеччини

16 вересня 2018, 11:11

Гельзенкірхенський Шальке програв менхенгладбахській Боруссії у третьому турі чемпіонату Німеччини, зазнавши третьої поразки поспіль.

У матчі Шальке - Боруссія М не взяв участі український півзахисник Євген Коноплянка, який пропускав зустріч через зароблену червону картку у минулому турі в поєдинку проти Герти.

Шальке невдало розпочав матч і змушений був витягати м'яч із сітки власних воріт уже на 3-й хвилині, коли захисник Герти Гінтер чудово зіграв головою під час розіграшу кутового. Ближче до завершення зустрічі Боруссія М подвоїла перевагу. Плеа навісив з лівого флангу, а Германн в один дотик відправив м'яч у кут воріт. У доданий арбітром час Емболо чудовим ударом здалеку у дев'ятку воріт подарував гельзенкірхенцям надію на нічию, але зрівняти рахунок не вистачило часу. Шальке за три тури не набрав ще жодного очка.

Без поразок у Бундеслізі поки що йде лише один клуб - Баварія. Цього разу мюнхенський клуб на власному полі переміг леверкузенський Байєр з рахунком 3:1. Голами у складі Баварії відзначились Толіссо, Роббен та Хамес Родрігес.

Намагається не відпускати у відрив Баварію дортмундська Боруссія, яка у стартовому матчу туру з рахунком 3:1 здолала Айнтрахт.

Суперник Шахтаря у Лізі чемпіонів Хоффенхайм, з яким донецький клуб зіграє вже 19 вересня, на останніх хвилинах програв у виїзному матчі проти Фортуни.

Боруcсія Д - Айнтрахт - 3:1

Голи: Діалло, 36, Вольф, 72, Алькасер, 88 - Халлер, 68

Борусcія М - Шальке - 2:1

Голи: Гінтер, 3, Херрманн, 76 - Емболо, 90+3

Баварія - Байєр - 3:1

Голи: Толіссо, 10, Роббен, 19, Родрігес, 89 - Вендел, 5 (пенальті)

Таблиця MyScore.com.ua

У минулому турі чемпіонату Німеччини Шальке вдома поступився Герті, а український півзахисник Євген Коноплянка наприкінці матчу був вилучений з поля.