Клуб Луніна сенсаційно переміг Барселону в чемпіонаті Іспанії

26 вересня 2018, 23:14

Леганес, у який на правах оренди з Реала перейшов український голкіпер Андрій Лунін, несподівано обіграв Барселону у 6 турі чемпіонату Іспанії.

Леганес створив одну з найгучніших сенсацій чемпіонату Іспанії в цьому сезоні, адже до матчу клуб Луніна займав останню сходинку чемпіонату, а Барселона - першу. Своє реноме лідера каталонці підтвердили уже на 12-ій хвилині, коли Коутінью прийняв пас від Мессі, а наступним дотиком відправив м'яч у кут воріт суперника.

Господарі відігрались на початку другого тайму - Ель Зар відгукнувся на навіс з флангу і головою переправив м'яч у сітку. Уже через хвилину Леганес шокував Барселону вдруге. Оскар скористався помилкою Жерара Піке, який зробив неточний пас, і вивів свою команду вперед. Барселона з усіх сил намагалась відігратися, але Леганес зумів відстояти перемогу.

У ще одному матчі 6 туру Прімери Вільярреал переміг на виїзді Атлетік з рахунком 0:3.

Леганес - Барселона - 2:1

Голи: Ель-Зар, 52, Оскар, 53 - Коутінью, 12

Леганес: Куельяр, Бустінса, Рауль Гарсія, Сільва, Тарін, Перес, Ель-Зар (Ньом, 86), Оскар Родрігес (Гумбау, 74), Мікель Весга (Сабін Меріно, 82), Хуанфран, Ен-Несірі.

Барселона: Тер Штеген, Піке, Вермален (Альба, 70), Серджіо Роберто, Умтіті, Ракітіч, Бускетс, Коутінью, Дембеле (Малком, 71), Мунір (Суарес, 61), Мессі

Попередження: Перес, Ньом, Ен-Несірі, Бустінса - Умтіті, Вермален

Атлетік - Вільярреал - 0:3

Голи: Форнальс, 65, Морі, 80, Екамбі, 89

Таблиця сайту Myscore.com.ua

Голкіпер збірної України Андрій Лунін, якого Леганес орендував у Реала, вшосте із шести стартових матчів чемпіонату Іспанії не потрапив до заявки команди на поєдинок проти Барселони.