Клуб Реброва вилетів з Ліги чемпіонів Азії на стадії чвертьфіналу

12 вересня 2017, 21:27
Клуб Аль-Ахлі з Саудівської Аравії, головним тренером якого є Сергій Ребров, вибув з розіграшу Ліги чемпіонів Азії після поразки з рахунком 1:3 від іранського Персеполіса

У першому матчі команді Реброва вдалося добути виїзну нічию з рахунком 2:2, а в матчі-відповіді підопічні українця утримували рахунок 1:1 до 83-ї хвилини.

Матч проходив на нейтральному полі в Омані через складні політичних відносин між Іраном і Саудівською Аравією.

Варто зазначити, що з 11-ї хвилини Аль-Ахлі грав в більшості, але на 81-й хвилині суддя матчу показав ще одну червону картку і вирівняв склади.

Раніше Ребров поступився в своєму першому поєдинку на чолі нової команди, яка програла Аль-Іттіфаку з рахунком 1:2.

Український фахівець офіційно став наставником Аль-Ахлі з Саудівської Аравії в кінці червня. Контракт з клубом підписаний на два роки.