Визначилися фіналісти Клубного чемпіонату світу — відео

8 лютого 2021, 22:03

Мюнхенська Баварія перемогла єгипетський Аль-Ахлі та вийшла у фінал Клубного чемпіонату світу, який проходить у Катарі.

Чинний переможець Ліги чемпіонів здолав тріумфаторів аналогічного турніру в Африці завдяки дублю польського форварда Роберта Лєвандовскі.

Нападник відкрив рахунок на 17-й хвилині після пасу Сержа Гнабрі. За чотири хвилини до завершення основного часу Лєвандовскі ударом головою після навісу Лероя Сане вбив інтригу в протистоянні, принісши Баварії перемогу з рахунком 2:0.

Суперником мюнхенського клубу у фіналі стане мексиканський Тігрес, який напередодні завдяки голу Андре-П'єра Жиньяка з рахунком 1:0 здолав бразильський Палмейрас.

Вирішальна гра відбудеться 11 лютого.

Результати півфіналів:

Аль-Ахлі (Єгипет) — Баварія (Німеччина) 0:2
Голи: Лєвандовскі, 17, 86

Палмейрас (Бразилія) — Тігрес (Мексика) 0:1
Гол: Жиньяк, 54

Переможцем минулого розіграшу Клубного чемпіонату світу став англійський Ліверпуль, який у 2019 році у фіналі переміг бразильський Фламенго.