Челсі вперше в історії став клубним чемпіоном світу

12 лютого, 21:12
Челсі обіграв у фіналі Палмейрас (Фото:REUTERS/Matthew Childs)

Переможець Ліги чемпіонів Челсі поповнив свій музей трофеїв кубком за перемогу в Клубному чемпіонаті світу, який проходив у ОАЕ.

В основний час матчу фіналісти Клубного чемпіонату світу Челсі та Палмейрас за невеликої кількості небезпечних моментів обмінялися результативними атаками.

На 55-й хвилині Ромелу Лукаку головою замкнув навіс Каллума Хадсона-Одої, але вже через дев’ять хвилин Рафаель Вейга реалізував пенальті, призначений за гру рукою Тіаго Сілви у своєму штрафному майданчику.

Челсі активізувався під завісу другого овертайму — Тімо Вернер і Кай Хаверц з інтервалом у дві хвилини не реалізували два хороші моменти, проте наполегливість команди Томаса Тухеля все ж таки спрацювала.

На 115-й хвилині захисник Палмейраса Луан зіграв рукою у своєму штрафному майданчику — Хаверц з 11-метрової позначки легко переграв воротаря та став автором переможного гола.

Челсі — Палмейрас 2:1

Голи: Лукаку, 55, Хаверц, 115 (з пенальті) — Вейга, 64

Челсі підкорив Клубний чемпіонат світу з другої спроби — у 2012 році Аристократи у фіналі турніру з рахунком 0:1 програли Корінтіансу.

В 2021 році перемогу на Клубному чемпіонаті світу оформила Баварія — німецький гранд у фіналі турніру з рахунком 1:0 обіграв мексиканський Тігрес.

Редактор: Іван Мартинов