Матч за третє місце Клубного чемпіонату світу з футболу завершився сенсацією

11 лютого 2021, 20:05

Єгипетський Аль-Ахлі переміг бразильський Палмейрас у поєдинку за третє місце Клубного чемпіонату світу.

Команди задовольнилися боротьбою за бронзу після того, як у півфіналі чемпіон Африки поступився Баварії, а кращий клуб Південної Америки програв мексиканському Тигресу.

Суперник не змогли забити ні в основний, ні в додатковий час, тому їм довелося пробивати серію пенальті.

Хоча в Аль-Ахлі свої 11-метрові не реалізували Аль-Сулая та Мохсен, йому все одно вдалося виграти, оскільки свої удари змазали Роні, екснападник Шахтаря Луїс Адріано та Феліпе Мело.

Примітно, що єгипетський клуб вдруге в своїй історії посів третє місце на КЧМ. У 2006 йому вдалося перемогти мексиканську Америку.

31 січня 2021 року Палмейрас завоював американський аналог Ліги чемпіонів Кубок Лібертадорес, перегравши у фіналі бразильський Сантос 1:0.