Визначився новий клубний чемпіон світу з футболу

11 лютого 2021, 21:52

Баварія з рахунком 1:0 перемогла мексиканський Тигрес у фіналі та стала новим чемпіоном світу з футболу серед клубів.

Німецький клуб мав ігрову перевагу протягом усього поєдинку і міг забити задовго до того, як йому це вдалося в другому таймі.

Вже на 6-й хвилині відзначитися міг Левандовський, але в нього не вийшов удар, після чого на 18-й хвилині гол забив Кімміх, проте арбітр відмінив взяття воріт через офсайд.

Незадовго до перерви Сане влучив у поперечину, а на початку другої половини матчу Гнабрі зовсім трохи не влучив у рамку дальнім ударом.

В результаті автором єдиного гола став Бенжамен Павар. Це взяття воріт було спершу скасовано арбітром, та після перегляду відеоповтору той змінив своє рішення.

У час, що залишився, в Тигрес був момент, аби відігратися, який втратив Жиньяк, але, в цілому, швидше суперник був ближче до того, щоб подвоїти свою перевагу, ніж мексиканський клуб — щоб зрівняти рахунок.

Баварія виграла свій другий Клубний чемпіонат світу після успіху в 2013 році. Це шостий її трофей за рік після титулу чемпіона Німеччини, Кубка Німеччини, Ліги чемпіонів, Суперкубка Німеччини і Суперкубка УЄФА.

Баварія — Тигрес 1:0

Голи: Павар, 61

Баварія: Нойер — Павар, Зюле, Ернандес, Девіс — Кімміх, Алаба — Сане (Чупо-Мотінг, 74), Гнабрі (Толіссо, 64), Коман (Коста, 74) — Левандовський (Мусіала, 74)

Тигрес: Гусман — Родрігес (Кіньонес, 83), Рейес, Меса, Сальседо — Дуеньяс, Акіно, Каріока, Пісарро — Гонсалес, Жиньяк

Попереджені: Дуеньяс, Родрігес, Каріока