Український сільский клуб здобув історичну перемогу і вийшов у наступний раунд Ліги Європи

17 вересня 2020, 23:00

Український Колос із села Ковалівка в першому в своїй історії матчі Ліги Європи переміг на виїзді грецький Аріс з рахунком 2:1 і вийшов до 3-го раунду кваліфікації турніру.

Гості могли забити ще в першому таймі, але Зозуля не зумів замкнути навіс партнера, а після удару Смирного господарів врятував воротар. У відповідь Матілья потурбував поперечину.

Підопічні Руслана Костишина домоглися свого на 47-й хвилині. Богданов зі штрафного навісив на дальню стійку, а там Новак головою замкнув м’яч у сітку.

Аріс відновив рівновагу на 55-му оберті секундної стрілки. Після прострілу з флангу Гама підібрав м’яч на лінії штрафного майданчика і точно пробив у верхній кут.

Проте, рівний рахунок протримався менше восьми хвилин. Це Ємець пробив після прострілу Морозка, і хоча воротар суперника м’яч відбив, на добиванні першим опинився Антюх.

У час, що залишився Колос міг ще забивати мінімум тричі, але Селезньов втратив відразу два моменти, а ще раз свій шанс не використав Антюх. Тим часом, промах Манчіні не дозволив Арісу перевести гру в додатковий час.

У 3-му раунді кваліфікації Ліги Європи українська команда зіграє на виїзді проти хорватської Рієки.

Аріс — Колос 1:2

Голи: Бруно Гама, 56 — Новак, 47, Антюх, 63

Аріс: Хуліан — Саша (Манчіні, 78), Рос, Датковіч, Ганя (Манос, 70) — Джегго, Матілья — Фетфацидіс, Бертольо, Гама — Лопес

Колос: Волинець — Зозуля (Морозко, 51), Гавриш, Петров, Ємець — Новак — Смирний (Д. Костишин, 88), Богданов, Задоя, Антюх — Лисенко (Селезньов, 64)

Попереджені: Рос — Богданов, Задоя, Морозко, Гавриш