Динамо програло Колосу, але зберегло місце у Лізі чемпіонів завдяки осічці Зорі - відео. Результати української Прем'єр-ліги

19 липня 2020, 21:34

Відбулися матчі заключного, 32 туру української Прем'єр-ліги.

Динамо поступилося Колосу з рахунком 0:2 і ризикувало втратити друге місце, яке дає право зіграти у кваліфікації Ліги чемпіонів, але завдяки нічиїй 1:1 у матчі Зоря — Десна таки завоювало срібні нагороди чемпіонату, випередивши луганський клуб на одне очко.

Зоря у свою чергу посіла третє місце та пробилась у груповий турнір Ліги Європи. Десна посіла четверте місце та розпочне свій шлях у Лізі Європи із кваліфікації.

Шахтар завдяки двом голам у першому таймі впевнено вів у рахунку в матчі з Олександрією, але на останніх хвилинах двічі пропустив та втратив перемогу — 2:2. Щоправда, ця гра не мала турнірного значення, оскільки «гірники» достроково стали чемпіонами, а Олександрія раніше забронювала п’яте місце.

Відбулися також два поєдинки у групі вильоту: Маріуполь на виїзді переміг Львів 2:0, а Дніпро-1 вдома розгромив Ворсклу 3:0.