Українська Прем'єр-ліга. Шахтар з труднощами переміг Колос, Зорю потіснили з третього місця — відео

14 червня 2020, 21:42

Відбулися два заключні поєдинки 26 туру української Прем'єр-ліги у чемпіонській групі.

Донецький Шахтар не без проблем здобув три очки у матчі із Колосом. У першому таймі Шахтар мав кілька нагод забити, однак у рамці чудово діяв голкіпер Волинець, а одного разу клуб із Ковалівки виручила поперечина.

У другому таймі «гірникам» таки розпечатали ворота суперника. На 48-й хвилині Марлос чудовим пасом знайшов Мораеса, а той ефектно відправив м’яч у сітку.

Після цього Колос мав кілька нагод зрівняти рахунок, але гравцям не вистачало точності, а кілька разів донеччан врятував Трубін. У підсумку Шахтар здобув мінімальну перемогу 1:0 та продовжив лідирувати 16-очоквим відривом, ще на крок наблизившись до чемпіонства.

У ще одному матчі дня Десна на виїзді розгромила Олександрію з рахунком 5:1. Чернігівський клуб набрав 49 очок та піднявся на третє місце, випередивши Зорю за додатковими показниками.

Колос — Шахтар 0:1
Гол: Мораес, 48

Колос: Волинець — Єфремов, Гавриш, Петров, Ємець — Богданов, Мілько — Ільїн (Данфі, 75), Смирний (Д. Костишин, 75), Вільхамссон (Морозко, 52) — Лисенко (Антюх, 61)

Шахтар: Трубін — Додо, Кривцов, Матвієнко, Сіпріано (Болбат, 78) — Алан Патрік (Тете, 84), Степаненко — Марлос (Коваленко, 78), Тайсон, Коноплянка (Соломон, 61) — Мораес (Фернандо, 78)

Попередження: Ільїн — Алан Патрік

Олександрія — Десна 1:5
Голи: Третьяков, 46 — Філіппов, 29, 77 (пен), Калітвінцев, 44, Гітченко, 55, Тотовицький, 90+5
Вилучення: Бабогло, 59

УПЛ

Напередодні Динамо на виїзді обіграло Зорю з рахунком 3:1 та повернулося на друге місце української Прем'єр-ліги.