Команда Ярмоленка програла вчетверте поспіль. Результати матчів чемпіонату Англії

1 вересня 2018, 22:09

Сьогодні, 1 вересня, відбулись сім матчів четвертого туру англійської Прем’єр-ліги.

Ліверпуль у матчі з Лестером продовжив свою переможну серію, яка тепер нараховує чотири матчі поспіль. Мерсисайдці завдяки голам Садіо Мане та Роберто Фірміно здобули виїзну перемогу з рахунком 2:1 та продовжили очолювати турнірну таблицю чемпіонату Англії.

Не відпускає Ліверпуль у відрив лондонський Челсі. Сьогодні "сині" перемогли Борнмут, набравши, як і Ліверпуль, 12 очок. Лондонці двічі розписались у воротах суперника та не пропустили жодного голу. По м'ячу на свій рахунок записали Педро та Азар.

Протилежний результат у Вест Хема, за який виступає гравець збірної України Андрій Ярмоленко. Лондонці на власному полі поступились Вулверхемптону 0:1, зазнавши четвертої поразки в чотирьох матчах. Ярмоленко з’явився на полі на 46-ій хвилині і не зумів відзначитися гольовими діями. Натомість Вест Хем пропустив єдиний гол на 93-ій хвилині. Команда Ярмоленко займає останнє місце в турнірній таблиці.

Голи: Стерлінг, 8, Вокер, 52 - Єдлін, 30

У попередньому турі команда Андрія Ярмоленка Вест Хем на виїзді поступилась лондонському Арсеналу з рахунком 3:1.