Команда Ярмоленка виграла перший матч у новому сезоні чемпіонату Англії

16 вересня 2018, 20:20

У неділю, 16 вересня, відбулися два матчі чемпіонату Англії з футболу.

Лондонський Вест Хем набрав перші очки в новому сезоні Прем'єр-ліги. "Молотобойці" на виїзді обіграли Евертон з рахунком 3:1. Героєм матчу став український форвард лондонців Андрій Ярмоленко, який оформив дубль у першому таймі, відзначившись на 11-й і 31-й хвилинах.

Перед перервою Евертон один м'яч відіграв - Гілфі Сігурдссон відправив головою м'яч у сітку після навісу з правого флангу. У другому таймі ліверпульській команді не вдалося розвинути свій успіх, а Вест Хем забив і третій м'яч, який на свій рахунок записав Марко Арнаутович.

Андрій Ярмоленко був замінений на 83-й хвилині.

Завдяки цій перемозі Вест Хем залишив останнє місце в турнірній таблиці, Евертон залишився на десятій позиції.

Евертон - Вест Хем 1:3
Голи: Сігурдссон, 45 + 2 - Ярмоленко, 11, 31, Арнаутович, 61

В іншому матчі ігрового дня Вулверхемптон на своєму полі здолав Бернлі.

Вулверхемптон - Бернлі 1:0
Гол: Хіменес, 61

Нагадаємо, напередодні в чемпіонаті Англії Ліверпуль здобув п'яту перемогу поспіль, обігравши на виїзді Тоттенхем, а Челсі розгромив Кардіфф.