Команда Коноплянки без шансів поступилася, Манчестер Юнайтед втратив перемогу. Результати чвертьфіналів Ліги Європи

14 квітня 2017, 00:44
13 квітня відбулись перші чвертьфінальні матчі Ліги Європи

Шальке українського півзахисника Євгена Коноплянки зазнав відчутної виїзної поразки від амстердамського Аякса. Віце-чемпіон Нідерландів втілив свою ігрову перевагу в дубль півзахисника Деві Класена, який перший м'яч забив з пенальті, а другий - з гри.

Манчестер Юнайтед втратив виїзну перемогу над Андерлехтом. У першому таймі рахунок у матчі відкрив екс-півзахисник Шахтаря Генріх Мхітарян, але під завісу зустрічі його зрівняв Дендокер.

Найрезультативнішим матчем ігрового дня стала зустріч у Віго, де Сельта обіграла Генк українського півзахисника Руслана Малиновського з рахунком 3:2. Два виїзних м'яча залишили бельгійському клубу хороші шанси на прохід у півфінал Ліги Європи.

Останній матч ігрового дня між Ліоном і Бешикташем був відкладений майже на годину через поведінку фанатів, але все ж відбувся. Ліон вирвав перемогу в самій кінцівці завдяки голам Толіссо і Мореля.

Ліга Європи. 1/4 фіналу. Перші матчі:

Аякс - Шальке 2:0

Голи: Классен, 23 (з пенальті), 52

Аякс: Онана – Сінкгравен (Де Лігт, 46), Віргевер, Хосабед, Велтман – Классен, Ван де Бек, Зієш – Юнес, Траоре, Клюйверт (Кампуш, 74)

Шальке: Ферманн – Аого, Настасіч, Хеведес, Керер – Бенталеб, Горетцка, Майєр (Стамбулі, 59) – Каліджурі (Коноплянка, 83), Бургшталлер, Шопф (Хунтелаар, 71)

Попередження: Классен, Кампуш - Керер, Стамбулі

Сельта – Генк 3:2

Голи: Сісто, 15, Аспас, 17, Гвідетті, 38 – Боетіюс, 10, Буффель, 67

Сельта: Альварес, Кабраль, Кастро, Мальо, Фонтас, Васс, Радоя, Ернандес, Сісто, Аспас, Гвідетті (Бовю, 67).

Генк: Райан, Брабец, Уронен, Кастань, Коллі, Боетіюс (Буффель, 62), Малиновський (Ейнен, 90+2), Берге, Посуело, Троссард (Шріверс, 83), Саматта.

Попередження: Кастань, Троссард, Шриверс

Андерлехт - Манчестер Юнайтед 1:1

Голи: Дендокер, 86 - Мхітарян, 36

Андерлехт: Мартінес, Мбоджи, Обрадовіч, Аппіа, Нюйтінк, Станчу (Ханні, 65), Тілеманс, Дендокер, Бруно (Кіпчу, 58), Ачімпонг, Телін (Теодорчик, 75).

Манчестер Юнайтед: Ромеро, Рохо, Байї, Дарміан, Валенсія, Лінгард (Марсьяль, 63), Погба, Керрік, Мхітарян (Фосу-Менса, 90), Решфорд (Феллайні, 75), Ібрагімович.

Попередження: Обрадовіч, Фосу-Менса - Мхітарян, Керрік

Ліон - Бешикташ 2:1

Голи: Толіссо, 83, Морель, 85 - Бабел, 15

Ліон: Лопеш - Морель, Діахабі, Маммана, Рафаель (Жайє, 53) - Толіссо, Тузар - Вальбуена, Фекір, Геззал (Корне, 52) - Ляказетт

Бешикташ: Фабрі - Тошич, Марсело, Мітрович (Уйсал, 64), Генюл - Хатчінсон, Озьякуп (Арслан, 74) - Адріано, Таліска, Бабел - Тосун (Інлер, 87)

Попередження: Рафаель, Ляказетт, Фекір, Жайє, Вальбуена - Марсело, Арслан

Нагадаємо, напередодні у чвертьфіналі Ліги чемпіонів Реал на виїзді обіграв Баварію, а Атлетіко на своєму полі розібрався з Лестером.