Боруссія вдев'ятьох програла в дербі команді Коноплянки. Результати матчів чемпіонату Німеччини

27 квітня 2019, 21:25

Відбулись шість матчів 31 туру німецької Бундесліги.

У центральному матчі туру гельзенкірхенський Шальке без українця Євгена Коноплянки у складі, який не потрапив навіть до заявки, в рурському дербі на виїзді здолав дортмундську Боруссію.

Боруссія першою відкрила рахунок, але ще до перерви пропустила двічі. У другому таймі вилучення заробив нападник Боруссії Марко Ройс, після чого гельзенкірхенці забили третій м'яч.

Одразу після цього дортмундці залишились вдев'ятьох - червону картку отримав нападник Маріус Вольф.

Але навіть без двох гравців Боруссії вдалось скоротити відрив у рахунку - на 85-й хвилині відзначився Аксель Вітсель. Щоправда, уже через хвилину Бріл Емболо знову зробив рахунок упевненим - 2:4.

Шальке серйозно похитнув плани Боруссії на чемпіонство. Якщо завтра, 28 квітня, Баварія переможе Нюрнберг, то відірветься від дортмундців на чотири очки за три тури до завершення чемпіонату.

Аугсбург - Байєр - 1:4
Голи: Дансо, 12 - Фолланд, 15, Хавертц, 48, Та, ​​60, Брандт, 88

Ганновер - Майнц - 1:0
Гол: Вейдандт, 65

Боруссія (Д) - Шальке - 2:4
Голи: Гьотце, 14, Вітцель, 85 - Каліджурі, 18 (пен), 62, Сане, 28, Емболо, 86
Вилучення: Ройс, 60, Вольф, 66 (всі Боруссія)

Лейпциг - Фрайбург - 2:1
Голи: Вернер, 19, Форсберг, 78 (пен) - Гріфо, 66

Фортуна - Вердер - 4:1
Голи: Раман, 1, Караман, 22, Хеннінігс, 56, Зуттнер, 73 - Крузе, 28(пен)

Айнтрахт (Ф) - Герта - 0:0

Штутгарт - Боруссия (М) - 1:0
Гол: Доніс, 56

Myscore.com.ua

У попередньому турі чемпіонату Німеччини дортмундська Боруссія розгромила Фрайбург 4:0, а Шальке програв Хоффенхайму 2:5.