Команда українського гравця вийшла до фіналу Кубка Греції завдяки голу-шедевру на останніх хвилинах - відео

19 квітня 2018, 15:07

АЕК, за який виступає український захисник Дмитро Чигринський, пробився до фіналу Кубка Греції завдяки голу ножицями від Лазароса Христодулопулоса на 4-й доданій хвилині у ворота Лариси.

Оскільки АЕК програв перший матч на виїзді з рахунком 1:2, в матчі-відповіді півфіналу його влаштовувала перемога 1:0.

Основний час завершився нульовою нічиєю, але господарі не здавалися. Наприкінці доданих п'яти хвилин їм вдалося заробити кутовий біля воріт Лариси, на розіграш якого прибіг навіть воротар.

В результаті АЕКу вдалося добитися свого. Після подачі зі стандарту м'яч заметушився по штрафному суперника, і його підхопив Христодулопулос, який зумів скластися та бічними ножицями пробив точно в ціль.

Тим самим ефектний гол півзахисника одночасно виявився неймовірно важливим для його клубу. У фіналі той зіграє з ПАОКом, де виступає інший український гравець Євген Шахов.

Нещодавно Дмитро Чигринський підписав нову угоду з АЕКом. Контракт розрахований до кінця сезону 2019/20, з опцією продовження ще на сезон.