Коноплянка допоміг Шальке відігратися в історичному матчі проти Боруссії. Результати матчів чемпіонату Німеччини

25 листопада 2017, 22:13
Сьогодні відбулися поєдинки тринадцятого туру Бундесліги

Одним з центральних поєдинків туру було рурське дербі, в якому зіграли обидва українці - Євген Коноплянка і Андрій Ярмоленко.

Матч повністю виправдав слова Коноплянки, який вчора пообіцяв "запалити" за головного тренера Шальке, і завершився з "вогненним" рахунком 4:4.

Причому, в перші півгодини "запалювали" футболісти Боруссії, забивши чотири голи, а в останні - футболісти Шальке, які змогли відіграти ці самі чотири м'ячі.

Хоча почався матч з небезпечного моменту гельзенкірхенців - Коноплянка вийшов 1 на 1 з Вайденфеллером, але не зміг реалізувати свій момент. А далі почався водоспад голів Боруссії - з 12-ї до 25-ї хвилини по голу забили Обамеянг, Гетце, Геррейро, а Стамбулі відзначився автоголом. Ще один момент Обамеянг не реалізував, пробивши трохи вище після прострілу Ярмоленка.

У другому таймі команди помінялися місцями - тепер уже Боруссія не могла вийти зі своєї половини, а Шальке атакував. Все почалося з гола Бургштеллера на 61-й хвилині. Через 4 оберти секундної стрілки Харіт забив з навісу Коноплянки.

За рахунку 4:2 не витримали нерви у Обамеянга - той грубо збив Харіта, і отримав другу жовту картку. Через це Боруссія ще більше притиснулася до своїх воріт, але це не допомогло їм утримати перемогу - на 86-й хвилині реабілітувався Стамбулі, віддавши пас Каліджурічу, який розстріляв Вайденфеллера.

А на 94-й хвилині нічию для Шальке вирвав Налдо, після навісу Коноплянки з кутового.

Подібний камбек стався всього вдруге в історії Бундеслігі - раніше з рахунку 0:4 вдавалося відігратися лише Баварії в далекому 1976 році. Правда, тоді мюнхенці в результаті здобули перемогу з рахунком 6:5.

Боруссія Д - Шальке 4:4
Голи: Обамеянг, 12, Стамбулі, 18 (автогол), Гетце, 20, Геррейро, 25 - Бюргшталлер, 61, Харіт, 65, Каліджуріч, 86, Налдо, 90+2

Боруссія Д: Вайденфеллер - Папастатопулос, Шмельцер, Геррейро (Загаду, 84), Топрак - Гетце, Шахін, Пулішіч, Вайгль, Ярмоленко (Бартра, 69) - Обамеянг.

Шальке: Ферманн - Налдо, Керер (Настасіч, 46), Очіпка - Маккені (Харіт, 34), Каліджуріч, Майер, Стамбулі, Коноплянка - Ді Санто (Горетцка, 34), Бюргшталлер.

Вилучення: Обамеянг, 72

У другому центральному поєдинку туру Боруссія на своєму полі приймала Баварію.

Незважаючи на те, що мюнхенці володіли перевагою, в кінці першого тайму рахунок був 2:0 на користь Боруссії - відзначилися Торган Азар і Маттіас Гинтер.

У другому таймі Баварія ще більше притиснула суперника, але змогла забити лише один гол - на 74-й хвилині відзначився Відаль.

Боруссія М - Баварія 2:1
Голи: Азар, 39 (пенальті), Гинтер, 44 - Відаль, 74

Боруссія М: Зоммер - Ельведі, Гинтер, Вестергор, Вендт - Херманн, Крамер (Янчке, 11; Джонсон, 46), Закарія, Азар - Раффаель (Дрміч, 90). Штіндль

Баварія: Ульрайх - Кіммі, Зюле, Хуммельс, Бернат (Коман, 45) - Мартінес - Руді (Врідт, 68), Толіссо, Відаль, Родрігес (Фрідл, 46) - Левандовскі