Коноплянка не допоміг Шальке зупинити Баварію. Результати матчів чемпіонату Німеччини

19 вересня 2017, 23:25
У вівторок, 19 вересня, чотирма матчами стартував п'ятий тур чемпіонату Німеччини з футболу

Баварія виграла четвертий матч у новому сезоні Бундесліги, впевнено на виїзді розібравшись з Шальке. Істотний заділ для перемоги команда Карло Анчелотті зробила ще в першому таймі, коли Роберт Левандовскі відкрив рахунок з пенальті, а Хамес Родрігес його подвоїв вже з гри.

На початку другого тайму у складі Шальке на полі з'явився український півзахисник Євген Коноплянка, проте і це не допомогло господарям повернутися в гру. Більше того, на 76-й хвилині Артуро Відаль довів перевагу Баварії до розгромної.

3:0 - Баварія здобула перемогу і, як мінімум, до завтрашніх матчів дортмундської Боруссії і Ганновера очолила турнірну таблицю.

Шальке - Баварія 0: 3

Голи: Левандовські, 25 (з пенальті), Хамес, 29, Відаль, 76

Шальке: Ферманн - Настасіч, Налдо, Керер - Очіпка, Бенталеб, Маккенна (Емболо, 57), Каліджурі - Харіт (Коноплянка, 46), Горетцка - Бургшталлер (Ді Санто, 78)

Баварія: Ульрайх - Рафінья, Зюле, Мартінес (Хуммельс, 77), Кімміх - Руди, Толіссо (Відаль, 69) - Коман, Мюллер, Хамес - Левандовскі (Алькантара, 65)

Попередження: Емболо - Алькантара