Коноплянка влучив у штангу із вбивчої позиції в матчі чемпіонату Німеччини - відео

4 листопада 2017, 21:07
Півзахисник Шальке та збірної України Євген Коноплянка в матчі чемпіонату Німеччини проти Фрайбурга не реалізував 100-відсотковий момент

На 28-й хвилині гри після пасу Франко Ді Санто українець вийшов один на один з голкіпером і пробив у дальній кут, але влучив у штангу.

На 65-й хвилині гри Коноплянку замінив Амін Харіт. Серед усіх гравців своєї команди, крім тих, хто вийшов на заміну, українець отримав найнижчу оцінку за версією Whoscored - 6,5. У матчі проти Фрайбурга, крім удару в штангу, ще раз Коноплянка пробив повз ворота.

Відзначимо, що Шальке здобув перемогу над Фрайбургом із рахунком 1:0 завдяки голу Даніеля Каліджурі на 65-й хвилині матчу.

Нагадаємо, попередні три матчі в Бундеслізі, в тому числі і проти Вольфсбурга на минулих вихідних, Коноплянка починав у запасі.