Коноплянка прокоментував успішний виступ у матчі за Шальке - відео

27 жовтня 2016, 15:11
Український півзахисник Шальке Євген Коноплянка поділився враженнями від свого виступу в поєдинку 1/16 фіналу Кубка Німеччини проти Нюрнберга, в якому йому вдалося забити два м'ячі

У коментарях клубному каналу, футболіст зазначив, що головне - перемога його команди, тоді як голи він не рахує, тому що його колектив міг програти, незважаючи на два взяття воріт у його виконанні.

"Я радий, звичайно, що отримав приз найкращому гравцеві матчу, але готовий поділитися ним з усією командою", - зазначив Коноплянка.

Напередодні український півзахисник Шальке відзначився двома голами у переможному матчі 1/16 фіналу Кубка Німеччини проти Нюрнберга (3:2).

Футболіст вийшов в основному складі німецької команди. На 20-й хвилині його удар п'ятою став результативним.

За один оборот секундної стрілки до кінця першого тайму Коноплянка зробив дубль за рахунку 2:0 на користь свого колективу. Оскільки потім супернику вдалося забити два м'ячі, саме це взяття воріт від українця і стало переможним.

Раніше завдяки єдиному голу в матчі від українського півзахисника Шальке переміг на виїзді російський Краснодар в третьому турі групового етапу Ліги Європи.