Коноплянка вийшов на заміну, клуб Ярмоленка опустився на третю сходинку

4 березня 2018, 21:46

2-4 березня відбулися матчі 25-го туру німецької Бундесліги.

Боротьба за 2-4 місця в чемпіонаті Німеччини в самому розпалі, тому центральною зустріччю туру була гра між РБ Лейпцигом і Боруссією. Нагадаємо, Андрій Ярмоленко отримав травму і, за інформацією ЗМІ, зможе приступити до тренувань лише в квітні.

Команди не соромилися грати в атакуючий футбол, і тому у воротарів було дуже багато роботи. Першими забили господарі - Кейта вивів Огюстена сам на сам і той впевнено відправив м'яч у кут. Джмелі не затягли з відповіддю і через кілька хвилин відновили паритет. Це Марко Ройс скористався чудовим пасом Дауда, легко обіграв Гулаші та відправив м'яч у сітку - 1:1.

У другому таймі команди явно збавили в швидкості, і, судячи з гри, були згодні на нічию. Найреальніший момент не використав напададник Боруссії Міши Батшуайі, який не зміг влучити по м'ячу з вигідного положення.

Єдиний гол в матчі Шальке і Герти був забитий Марко Пьяцею на 37-й хвилині. Українець Євген Коноплянка вийшов на поле на 89-й хвилині і нічим результативним відзначитися не встиг.

Баварія в своєму матчі гру "зробила" ще в першому таймі зусиллями Толіссо і Шволова, який відзначився автоголом. У другому таймі Вагнер і Мюллер довели рахунок до розгромного.