Коноплянка забив, але не допоміг Шальке перемогти. Результати матчів чемпіонату Німеччини

3 лютого 2018, 21:38

Сьогодні, 3 лютого, були зіграні перші поєдинки 21-го туру німецької Бундесліги.

Коноплянка відзначився результативною дією за свій клуб вперше з листопада, коли він віддав два ассисти в епічному матчі проти дормудскої Боруссії (4:4). На 24-й хвилині йому вдався коронний прохід по лівому флангу зі зміщенням в центр і дальнім ударом - не обійшлося і без помилки воротаря.

Але Шальке не зміг втримати не тільки перемогу, але і упустив навіть нічию, пропустивши другий гол на 93-й хвилині.

Сам Коноплянка був замінений на 70-й хвилині і отримав найвищу оцінку за матч.

Шальке - Вердер 1:2

Голи: Коноплянка, 24 - Крузе, 79, Юнузовіч, 90

Шальке: Ферманн - Налдо, Настасіч, Оципка, Керер - Майер, Каліджуріч, Харіт, Бенталєб (Горетцка, 46), Коноплянка (Пьяца, 70) - Ді Санто (Бюргшталлер, 65)

Вердер: Павленка - Вельковіч, Аугустінссон, Гебре Селассіє, Мойсандер - Рашіца (Юханнссон, 56), Еггештайн, Ділейні, Гондорф (Юнузовіч, 70), Бельфоділь - Крузе

Баварія на виїзді впоралася з Майнцом, який, незважаючи на те, що набагато менше володів м'ячем, також зміг загрожувати воротам чемпіона. Проте Баварія не пропустила, а завдяки зусиллям Рібері і Хамеса Родрігеса здобула три очки.

Майнц - Баварія 0:2
Голи: Рібері, 33, Родрігес, 44

Майнц: Центнєр - Белль, Хак, Донаті, Діалло - Гбамен, Хольтманн (Берггрен, 73), Максим (Сердар, 57), Озтуналі (Квайсон, 46) - Латцен, Муто

Баварія: Ульрайх - Боатенг, Бернат, Рафінья, Хуммельс - Толіссо, Руді (Алаба, 70), Хамес, Рібері (Коман, 82) - Мюллер, Вагнер (Левандовскі, 63)