Коноплянка забив перший гол за Шальке після відпустки - відео

5 липня 2018, 18:12

Український півзахисник німецького Шальке Євген Коноплянка відзначився першим забитим м'ячем за команду після літньої відпустки в товариському матчі проти Саутгемптона.

Атакуючий виконавець з'явився в основному складі німецького клубу з перших хвилин поєдинку, який відбувся в Китаї.

На 21-й хвилині Коноплянка підібрав сферу на краю штрафного суперника і, змістившись ближче до центру, точно пробив по воротах за допомогою рикошету і тим самим відкрив рахунок у грі. Матч завершився внічию 3:3.

За підсумками минулого сезону в активі українського півзахисника шість голів і п'ять результативних передач після 30 поєдинків у складі Шальке.

Раніше трансферна вартість Коноплянки з жовтня 201 року до квітня 2018 року знизилася вдвічі до дев'яти мільйонів євро за версією авторитетного порталу Transfermarkt.

У червні ціна на українського футболіста виросла на 1 млн до 10 мільйонів євро.