Коноплянка знову не потрапив в основу, голепад в Мюнхені. Результати матчів чемпіонату Німеччини

21 січня 2018, 20:58

Сьогодні відбулися інші матчі 19-го туру німецької Бундесліги.

Чемпіон Німеччини переміг, програючи по ходу зустрічі, зумівши відігратися лише в кінці першого тайму, який закінчився з рахунком 1:1.

Зате в другій половині глядачі стали свідками аж чотирьох забитих м'ячів - дублі оформили Мюллер і Левандовскі, а Зюле забив у свої ворота. Як підсумок - перемога Баварії 4:2.

Баварія - Вердер 4:2
Голи: Мюллер, 41, 84, Левандовскі, 63, 76 - Гондорф, 25, Зюле, 74 (у свої ворота)

Коноплянка не вийшов на поле в черговому матчі Шальке - гельзенкірхенці на своєму полі не змогли перемогти Ганновер, пропустивши м'яч на 86-й хвилині.

Цікаво, що тепер команди з другого по сьоме місця розділяє лише одне очко - в Німеччині боротьба за зону Ліги Чемпіонів гаряча як ніколи. Ганновер, який іде на 10-й позиції, відстає від зони ЛЧ лише на чотири очки.

Шальке - Ганновер 1:1
Голи: П'яца, 19 - Фуллкруг, 86