Коноплянка зробив епічний промах по порожніх воротах у матчі Бундесліги - відео

27 січня 2018, 22:43

Український півзахисник Шальке Євген Коноплянка провів невдалий матч в чемпіонаті Німеччини проти Штутгарта

Як повідомляє Трибуна, українець вийшов в основному складі, але обидва голи Шальке в першому таймі обійшлися без участі Коноплянки. На 80-й хвилині український півзахисник мав шанс довести перевагу гельзенкірхенців до розгромної, але примудрився з декількох метрів не влучити в порожні ворота.

За матч проти Штутгарта Коноплянка отримав одну з найбільш низьких оцінок у своїй команді за версією WhoScored - 6.8. Український півзахисник не може відзначитися голом у Бундеслізі з серпня минулого року.

Відзначимо, що Шальке на виїзді обіграв Штутгарт з рахунком 2:0 і залишився на другому місці в турнірній таблиці.