Ексгравці збірної України протистояли один одному в драматичному матчі турецької ліги і забили по голу — відео

9 липня 2020, 23:40

У 31-му турі чемпіонату Туреччини відбувся поєдинок між Різеспором і Кайсеріспором, за які виступають ексфутболісти збірної України Денис Гармаш і Артем Кравець відповідно.

Обидві команди борються за виживання в елітному дивізіоні країни, тому результат протистояння мав істотний вплив на їх турнірне становище.

За рахунку 1:1 Кравець, який вийшов в основному складі, вивів Кайсеріспор уперед, реалізувавши пенальті на 87-й хвилині.

Але Гармаш, який з'явився на заміну в середині другого тайму в Різеспорі, рахунок зрівняв, підправивши м'яч у ворота після удару партнера на 90+2-й хвилині.

Ще через хвилину переможний м'яч у господарів забив Фернандес, чим допоміг команді піднятися на 15-е місце, тоді як Кайсеріспор опустився в зону вильоту з відставанням в один бал від конкурента.

6 липня Кравець забив м'яч у ворота одного з грандів чемпіонату Туреччини Бешикташа, чим допоміг своєму клубу перемогти в 30 турі.