Через три хвилини після заміни. Український нападник забив за турецький клуб восьмий гол в сезоні - відео

15 березня 2021, 23:42

Український нападник Коньяспора Артем Кравець відзначився голом у матчі 30 туру чемпіонату Туреччини проти Касимпаша.

Кравець розпочав матч на лаві для запасних і з’явився на полі лише на 88-й хвилині при рахунку 0:0.

Українському нападнику вистачило трьох хвилин, аби відкрити рахунок у матчі. Кравець відгукнувся на навіс з флангу та головою відправив мяч у сітку.

Незважаючи на такий пізній гол, Коньяспор не втримав перемогу, пропустивши на 96-й хвилині.

Цей гол став для Кравця восьмим у сезоні за Коньяспор, який займає в турецькій Суперлізі 12-те місце.

Раніше Кравець приніс своїй команді перемогу матчі 17 туру чемпіонату Туреччини проти Галатасарая, забивши гол на 92-й хвилині.

Нападник став гравцем Коньяспора у вересні 2020 року, перейшовши із київського Динамо.