Нападник збірної України забив гол у третьому матчі поспіль чемпіонату Туреччини — відео

13 липня 2020, 23:52

Футболіст збірної України Артем Кравець приніс нічию Кайсеріспору в домашньому матчі 32-го туру чемпіонату Туреччини проти Газіантепа.

Протягом трохи більше години гри суперники не могли пробити ворота один одного, поки на 62-й хвилині у складі гостей не відзначився Максим.

Після цього положення господарів тільки погіршувалося, коли спершу на 73-й хвилині був вилучений Менса, після чого, на 87-й хвилині - Дієго Анжело.

Незважаючи на те, що Кайсеріспор залишився удев'ятьох, йому вдалося вирвати нічию. Подача в штрафну Газіантепа знайшла Кравця, який пробив точно в сітку головою.

Ця нічия не дозволила клубу українця вибратися із зони вильоту. За два тури до кінця чемпіонату він за додатковими показниками програє Малатьяспору, в якого також 32 очки і рятівна 15-та позиція.

У матчі попереднього туру проти Різеспора Кравець забив на 87-й хвилині, реалізувавши пенальті, але його команда в підсумку поступилася 2:3. 6 липня він забив м'яч Бешикташу, чим допоміг своєму клубу перемогти в 30 турі.