Півзахисник Реала забив ефектний гол прямим ударом з кутового в Суперкубку Іспанії - відео

9 січня 2020, 02:26

Півзахисник Реала Тоні Кроос забив ефектний м’яч у ворота Валенсії прямим ударом з кутового у півфіналі Суперкубка Іспанії.

За рахунку 0:0 на 15-й хвилині гри мадридська команда отримала право на стандарт, який виконав німецький футболіст.

Помітивши, що воротар суперника Доменек вийшов до лінії воротарського, замість подачі в чужу штрафну Кроос закрутив м'яч у сітку воріт Валенсії.

Реал переміг опонентів з рахунком 3:1 і став першим фіналістом Суперкубку Іспанії, який проходить у Саудівській Аравії.

Ще в першому таймі мадридська команда зуміла забити всі три м'ячі, коли крім Крооса відзначилися Іско та Модріч.

Другий фіналіст визначиться в матчі Барселона - Атлетіко, який відбудеться сьогодні, 9 січня.