Гол Мессі не допоміг Аргентині уникнути ще однієї осічки на Копа Америка

20 червня 2019, 15:06

Збірна Аргентини не зуміла перемогти команду Парагваю в другому турі групового етапу Кубка Південної Америки-2019, зігравши внічию 1:1.

Примітно, що саме аутсайдер поєдинку відкрив рахунок на 37-му оберті секундної стрілки, коли після передачі Мігеля Альмірона відзначився Річард Санчес.

Фаворит не зміг відновити рівновагу до перерви, але зробив це на 57-й хвилині, коли пенальті реалізував лідер його атак Ліонель Мессі.

І все ж, саме збірна Парагваю була ближче до перемоги, заробивши пенальті наприкінці години гри. Проте, півзахисник Динамо Дерліс Гонсалес його не реалізував.

Аргентина — Парагвай 1:1

Голи: Мессі, 57 (з пенальті) — Санчес, 37

Після двох турів у групі B Аргентина з одним балом посідає останнє, 4-те місце. Лідером стала Колумбія (шість очок), яка обіграла Катар (3-й рядок, один пункт) із рахунком 1:0. На 2-й позиції - Парагвай з двома очками.

Колумбія — Катар 1:0

Голи: Сапата, 86

Напередодні в поєдинку другого туру групового етапу Кубка Південної Америки збірна Бразилії сенсаційно не зуміла перемогти Венесуелу — 0:0.