Визначився ще один півфіналіст Копа Америка

29 червня 2019, 14:30

Збірна Чилі стала третім півфіналістом Кубка Південної Америки з футболу після команд Бразилії й Аргентини.

У чвертьфіналі чинний переможець турніру, який виграв два попередні розіграші Копи, виявився сильнішим за Колумбію.

Основний час не виявив переможця, хоча в другому таймі «Ла Роха» зуміла забити, але арбітр за допомогою відеоповтору побачив гру рукою в чужому штрафному і взяття воріт скасував.

Тому суперникам довелося пробивати серію післяматчевих пенальті. Якщо у Чилі 11-метрові забили всі п’ятеро гравців, то у Колумбії фатальний промах зробив Вільям Тесільо.

У півфіналі переможець зіграє з кращою командою в парі Уругвай — Перу, які визначать сильнішого 29 червня.

Колумбія — Чилі 0:0, по пенальті — 4:5

Колумбія: Оспіна — Медіна, Міна, Санчес, Тесільо — Куадрадо, Барріос, Урібе (Кардона, 67) — Хамес, Фалькао (Сапата, 77), Мартінес (Діас, 81)

Чилі: Ар’яс — Ісла, Медель, Маріпан, Босежур — Відаль, Пульгар, Арангіс — Фуенсаліда (Павес, 75), Варгас, Санчес

Попереджені: Медіна, Куадрадо, Хамес — Арангіс, Відаль

Напередодні Аргентина вийшла переможцем у чвертьфінальному матчі, здолавши збірну Венесуели з рахунком 2:0. Там вона зустрінеться з Бразилією.