Визначилися фіналісти Копа Америка

4 липня 2019, 06:01

Збірна Перу розгромила в півфіналі Кубка Південної Америки команду Чилі і пробилася у фінал, куди вже вийшла Бразилія.

Чилійці, які виграли два попередні турніри в 2015-му і 2016-му роках, пропустили на 21-й хвилині, коли після пасу Андре Карільо відзначився Едісон Флорес.

Ще в першому таймі підопічні Рікардо Гареки зуміли подвоїти свою перевагу. Ще одну результативну передачу зробив Карільо, а голом відзначився Віктор Йотун.

Колектив Рейнальдо Руеди пропустив і третій м’яч на першій доданій до основного часу хвилині - це Паоло Герреро скористався пасом Ренато Тапії.

Збірна Чилі могла пом’якшити власний розгром, але на 90+5-й хвилині пенальті не реалізував Едуардо Варгас — його удар парирував воротар суперника Педро Гальєсе.

Перу не грав у фіналі Копа Америка з 1975-го року, який виграв у Колумбії.

Чилі - Перу 0:3

Голи: Флорес, 21, Йотун, 38, Герреро, 90+1

Напередодні Бразилія з рахунком 2:0 обіграла Аргентину в півфіналі. Перу в чвертьфіналі сенсаційно обіграв Уругвай.