Визначився бронзовий призер Кубка Америки

7 липня 2019, 00:13

Збірна Аргентини обіграла Чилі з рахунком 2:1 у матчі за третє місце на Кубку Америки та завоювала бронзові нагороди.

Аргентина відкрила рахунок уже на 12-й хвилині. Серхіо Агуеро обіграв голкіпера після виходу один на один та відправив м’яч у порожні ворота.

Через 10 хвилин аргентинська збірна подвоїла перевагу. Цього разу на ударній позиції опинився Пауло Дибала, який технічно підсік м’яч і перекинув воротаря суперника.

На 37-й хвилині обидві збірні залишись удесятьох. Трапилась штовханина між Ліонелем Мессі та Гарі Меделем, після чого арбітр обом показав червоні картки.

На 58-й хвилині Артуро Відаль з пенальті скоротив розрив у рахунку до мінімуму, але Аргентина зуміла втримати переможний результат.

Аргентина — Чилі — 2:1
Голи: Агуеро, 12, Дибала, 22 — Відаль, 58 (пен.)
Вилучення: Мессі, 37 — Медель, 37

У півфіналі збірна Аргентини поступилась господарям турніру Бразилії 0:2, а Чилі розгромно програв Перу 0:3.

Фінал Бразилія — Перу відбудеться 7 липня. Матч розпочнеться о 23:00 за київським часом.