Кубок Англії: Зінченко допоміг Манчестер Сіті вийти в півфінал, МЮ вилетів

17 березня 2019, 01:42

У Кубку Англії відбулися три матчі чвертьфіналу.

Манчестер Сіті вирвав перемогу з результатом 3:2, хоча програвав 0:2 представнику другого дивізіону Свонсі вже на 29-й хвилині після голів Метта Граймса з пенальті та Берсанта Целіни.

Цей рахунок зберігався до 69-го оберта секундної стрілки, коли Бернарду Сілва звів відставання до мінімуму після передачі Серхіо Агуеро.

Аргентинець, який, як і український півзахисник Олександр Зінченко, з'явився на заміну в другому таймі, пробив і пенальті в епізоді з другим голом Сіті. М'яч після його удару влучив у стійку і, відскочивши від воротаря Крістофера Нордфельдта, залетів у сітку.

На 89-й хвилині Агуеро все ж вдалося відзначитися забитим м'ячем, відгукнувшись на подачу Бернарду Сілви. Нападник потрапив у офсайд, але бригада арбітрів цього не побачила.

Манчестер Юнайтед зберігав рахунок 0:0 проти Вулверхемптона на виїзді аж до 70-ї хвилини, поки не відзначився Рауль Хіменес. Гості незабаром пропустили і другий м'яч, а в доданий час змогли лише скоротити відставання - 2:1.

У ще одному поєдинку чвертьфіналу Вотфорд на своєму полі з аналогічним результатом обіграв Крістал Пелес. У заключному матчі раунду Міллуолл 17 березня прийматиме Брайтон.

Суонсі - Манчестер Сіті 2:3
Голи: Граймс, 20 (з пенальті), Целіна, 29 - Б. Сілва, 68, Нордфельдт, 79 (автогол), Агуеро, 89

Вулверхемптон - Манчестер Юнайтед 2:1
Голи: Хіменес, 70, Жота, 77 - Рашфорд, 90+5

Вотфорд - Крістал Пелес 2:1
Голи: Капу, 27, Грей, 79 - Батшуайі, 62

Повідомлялося, що Манчестер Сіті має намір підписати нову угоду з півзахисником збірної України Олександром Зінченком після його успішної гри останнім часом.