Лестер сенсаційно переміг Челсі та вперше в історії виграв Кубок Англії - відео

15 травня 2021, 21:27

Лестер з рахунком 1:0 сенсаційно обіграв Челсі в фіналі Кубка Англії та вперше в історії виграв трофей.

У перші півгодини гри команди не дозволяли один одному створити по-справжньому вигідні для взяття воріт моменти, поки на 29-й хвилині лондонці ледь не відкрили рахунок.

Після чергового кутового Сілва навісив на дальню стійку, але Вернеру і Аспілікеті не вистачило зовсім трохи, щоб дістати до м’яча.

Лестер відповів своїм моментом на 63-й хвилині, який втілив у гол, коли Тілеманс дальнім ударом вразив праву від Кепи дев’ятку.

На 78-му оберті секундної стрілки Челсі міг відновити рівновагу, але після того, як Чілвел пробивав головою, Шмейхель в самому кутку перевів м’яч у стійку.

Пізніше воротар Лестера знову врятував команду від пропущеного м’яча — в класному сейві він відбив удар Маунта з меж штрафного майданчика.

На 89-й хвилині Челсі, здавалося, домігся свого, але арбітри скасували взяття воріт через офсайд, після чого Лестер здобув історичну перемогу.

Челсі - Лестер 0:1

Гол: Тілеманс, 63

Попереду в Челсі також фінал Ліги чемпіонів, в якому він зіграє проти Манчестер Сіті в португальському Порту.