Кубок Англії. Ліверпуль сенсаційно втратив перемогу над клубом 3-ї ліги, Манчестер Сіті й МЮ розгромно виграли — відео

26 січня 2020, 22:10

У Кубку Англії відбулися матчі 1/16 фіналу.

Ліверпуль втратив виїзну перемогу над представником третього за рангом дивізіону Англії Шрусбері Таун, хоча до 65-й хвилині вів 2:0.

На голи Джонса і Лава у гостей господарі відповіли двома результативними пострілами Каммінгза. Тепер суперники проведуть перегравання на полі Ліверпуля.

Чинний переможець Кубка Англії Манчестер Сіті розгромив на своєму полі Фулхем з рахунком 4:0. Забитими м’ячами відзначилися Гюндоган, Бернарду Сілва та Жезус (двічі).

Український захисник господарів поля Олександр Зінченко весь поєдинок провів у запасі.

Манчестер Юнайтед домігся ще більшої розгромної перемоги на виїзді проти Транмера. Представника третього дивізіону Англії голами засмутили Магвайр, Далот, Лінгард, Джонс, Марсьяль і Грінвуд.

Напередодні до 1/8 фіналу пробилися Лестер і Челсі, які здолали Брентфорд і Халл відповідно. Тоттенхем проведе перегравання на своєму полі проти Саутгемптона після нічиєї 1:1.

Результати 4-го раунду Кубка Англії:

Шрусбері - Ліверпуль 2:2
Голи: Каммінгз, 65 (з пенальті), 75 — Джонс, 15, Лав, 46 (автогол)

Манчестер Сіті — Фулхем 4:0
Голи: Гюндоган, 8 (з пенальті) Бернарду Сілва, 19, Жезус, 72, 75

Транмер — Манчестер Юнайтед 0:6
Голи: Магвайр, 10, Далот, 13, Лінгард, 16, Джонс, 41, Марсьяль, 45, Грінвуд, 56 (з пенальті)

Портсмут — Барснлі 4:2

Голи: Клоуз, 37, Маркіс, 45+1, Кертіс, 62, Берджесс, 76 — Вудроу, 60, Чаплін, 90+1

Раніше Ліверпуль на останніх хвилинах здобув перемогу над Вулверхемптоном із рахунком 2:1 у матчі 24 туру англійської Прем'єр-ліги.