Аутсайдер англійської Прем'єр-ліги сенсаційно став фіналістом Кубка ліги

29 січня 2020, 00:20

Астон Вілла обіграла Лестер 2:1 у другому півфінальному матчі Кубка англійської ліги та несподівано стала першим фіналістом турніру.

Перший матч між командами завершився внічию 1:1. У матчі-відповіді клуб із Бірмінгема, який йде на 16-му місці АПЛ, відкрив рахунок уже на 12-й хвилині, але в другому таймі Лестер після голу Келечі Іхеаначо відновив статус-кво.

Справа йшла до овертайму, але на 93-й хвилині Трезеге замкнув навіс Аль-Мухаммаді і вивів свою команду у фінал.

У фіналі турніру Астон Вілла зіграє з переможцем пари Манчестер Сіті - Манчестер Юнайтед, вирішальний матч між якими відбудеться завтра, 29 січня.

Астон Вілла — Лестер 2:1
Голи: Таргетт, 12, Трезеге, 90+3 — Іхеаначо, 72

Минулого року переможцем Кубка англійської ліги став Манчестер Сіті, який в серії пенальті переміг Челсі (0:0, 4:3 по пенальті)