Манчестер Сіті разом із Зінченком переміг Манчестер Юнайтед і вийшов до фіналу Кубку англійської Ліги — відео

7 січня 2021, 00:13

Манчестер Сіті, за який виступає провідний півзахисник збірної України Олександр Зінченко, з рахунком 2:0 переміг Манчестер Юнайтед на виїзді у пів фіналі Кубку англійської Ліги.

У першому таймі команди обійшлися без забитих м’ячів, тому доля переможця матчу та фіналіста турніру визначилася після перерви.

Гості відкрили рахунок на 50-й хвилині, коли Стоунз відгукнувся на подачу зі штрафного. На 83-му оберті секундної стрілки Фернандіньо пробив з льоту та закріпив перевагу свого клубу, в складі якого весь матч на полі провів Зінченко.

У фіналі Кубка Ліги Манчестер Сіті зіграє проти Тоттенхема, який напередодні переміг вдома Брентфорд завдяки голам Сіссоко та Сона.

У трьох попередніх сезонах Сіті незмінно вигравав турнір. В разі перемоги в новому розіграші це буде восьмий трофей для Зінченка в клубі - крім трьох Кубків Ліги він двічі вигравав чемпіонат Англії, а також по одному Кубку та Суперкубку країни.

Манчестер Юнайтед — Манчестер Сіті 0:2
Голи: Стоунз, 50, Фернандіньо, 83

Тоттенхем — Брентфорд 2:0
Голи: Сіссоко, 12, Сон, 70

У чвертьфінальному матчі цього ж турніру Манчестер Сіті завдяки результативній передачі українця Олександра Зінченка розгромив на виїзді лондонський Арсенал із рахунком 4:1.